21-06-2017   CZERWIEC 2017 - POŻEGNAMY PRZEDSZKOLE, POKŁONIMY SIĘ SZKOLE

Czas leci nieubłaganie, dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy próg przedszkola, dziś szykują się do kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej.

21 czerwca dzieci z grupy „Misie” zaprosiły na swoją pożegnalną uroczystość, rodziców oraz cały personel przedszkola. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, podczas którego pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających na uczniów. Dzieci chciały zaprezentować się z jak najlepszej strony i pokazać to wszystko czego nauczyły się w przedszkolu. Zaproszeni goście docenili wysiłek dzieci gromkimi brawami. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały upominki zakupione przez rodziców, a także dyplomy ukończenia przedszkola. Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Przedstawiciele Rady Rodziców w imieniu rodziców naszych 7-latków, złożyli na ręce Pani Dyrektor oraz nauczycieli podziękowania za opiekę, cierpliwość, serce i ogromny trud włożony w edukację małych podopiecznych.

Pożegnania nie są łatwe, ale to pożegnanie niosło ze sobą obietnicę, że pierwszego września nasi absolwenci pojawią się w swoim ukochanym przedszkolu, aby podzielić się wrażeniami z pierwszego dnia w szkole. Dlatego ze wzruszeniem w sercu, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie „Misie” samych sukcesów i czekamy na odwiedziny 1 września. (A.W.)

 

Galeria

  • Terms and FAQ
  • Home Delivery
  • Latest Catalogue
  • Latest Catalogue