• 30-03-2020  KORONAWIRUS - INFORMATOR DLA DZIECI


   

  Jak wytłumaczyć dzieciom co to jest koronawirus
   ?

   

   

   

  Poniżej link do poradnika dla dzieci:

   

  https://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/fileadmin/user_upload/pdf/Koronawirus.pdf

   

   

 • 25-03-2020  LIST DO RODZICÓW


  Katowice, 24 marca 2020r

   

  Szanowni Rodzice !

   

  W związku z ogłoszeniem stanu epidemii i zmianą przepisów, na mocy których wymagane jest prowadzenie kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych, w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem CIVID-19, określone zostały zasady prowadzenia nauczania na odległość.

  Zgodnie z rozporządzeniem i specjaliści zobowiązani zostali do przekazywania Państwu (czyt.: dzieciom) propozycji zabaw, zajęć i innych form spędzania czasu (wraz z załącznikami potrzebnymi do tych zajęć na konkretny dzień/dni) na grupową skrzynkę mailową.

  W związku z tym prosimy Państwa o zaangażowanie i wsparcie przy ich realizacji tj. regularne odbieranie wiadomości. Wychowawcy ponadto wskażą Państwu sposoby i możliwości ewentualnego dodatkowego kontaktu w celu konsultacji, czy porad indywidualnych.

  Prosimy również o informacje/propozycje od Państwa na temat potrzeb dzieci w zakresie kształcenia na odległość.

  Ponawiam prośbę o odebranie indywidualnych kart pracy dziecka z przedszkola (codziennie w godzinach od 7.30 do 15.30) - w celach ochronnych należy zadzwonić i odsunąć się od drzwi wejściowych i oczekiwać na pracownika, który "wystawi" karty. Jedna osoba może zabrać karty pracy (książki) dla kolegi czy koleżanki
  z sąsiedztwa, jeżeli macie Państwo kontakt.

  Uwaga! Aby umożliwić rodzicom, którzy nie mając dostępu do odpowiedniego sprzętu w zakresie technologii IT, odebranie materiałów wydrukowanych w przedszkolu - od 30.03.2020r. przy wejściu do jednostki możemy zorganizować stanowisko, w którym pracownik przedszkola (dyżurujący nauczyciel), każdego dnia wykładałby materiały w wersji papierowej, aktualne na dany dzień. W związku z powyższym prosimy o indywidualne zgłaszanie mailowo takiego zapotrzebowania.

  Życząc dobrego zdrowia
  z wyrazami szacunku
  wicedyrektor ZSP11 - Jadwiga Baniak


   

   

 • 23-03-2020  REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA - KOMUNIKAT


  UWAGA!

  W związku z sytuacją epidemiologiczną istnieje możliwość  przesłania zdjęcia/skanu wydrukowanego i podpisanego wniosku na adres mailowy przedszkola:

  mp42katowice@poczta.onet.pl

  Jednocześnie informuję Państwa, że decyzją Prezydenta Miasta Katowice (Zarządzenie Prezydenta  nr 838/2020 z dnia 18 marca 2020 roku - treść w zakładce REKRUTACJA)

  wydłużony został termin składania wniosków

  do dnia 3 kwietnia 2020 roku do godz. 15:00 

   

  Wicedyrektor ZSP Nr 11 - Jadwiga Baniak

 • 23-03-2020  REKRUTACJA DO KLAS I SZKOŁY PODSTAWOWEJ


  REKRUTACJA DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

   

  Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 do klas pierwszych szkół podstawowych     w Katowicach rozpocznie się od 23 marca 2020 roku.
   

  Dla zainteresowanych - poniżej link do formularza rejestracji:


  https://naborsp-kandydat.vulcan.net.pl/katowice

 • 17-03-2020  LIST DO RODZICÓW


  Szanowni Rodzice !

  To już czwarty dzień Państwa dzieci nie uczęszczają do przedszkola. Zgodnie z decyzją Rządu pozostają w domach. Proszę, aby dzieci naszego przedszkola korzystały z pomysłów na ciekawe i pożyteczne spędzanie czasu, które to nauczyciele proponują w grupowych mailach.

  Został w naszym kraju ogłoszony stan zagrożenia epidemicznego. Stan zdrowia pracowników przedszkola jest monitorowany przez władze naszego Miasta. Będę Państwu bardzo wdzięczna za cotygodniową informację, czy w rodzinach dzieci uczęszczających do naszego przedszkola wystąpiły przypadki: hospitalizacji, kwarantanny lub nadzoru sanitarnego.

   

  Wspólnie walczymy z koronawirusem i wspólnie też musimy dołożyć wszelkich starań, by wznowienie zajęć przedszkolnych, bez względu na to kiedy ono nastąpi,  nie rodziło w naszym środowisku żadnych, nawet najmniejszych zagrożeń. Trwajmy w przestrzeganiu wszelkich zaleceń, jak długo możemy pozostańmy w domach, wymieniajmy pomiędzy sobą informacje - a wtedy WYGRAMY!

   

                              Z serdecznymi pozdrowieniami i nadzieją na dobre wieści od Państwa

                                       wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 11 - J. Baniak

 • Terms and FAQ
 • Home Delivery
 • Latest Catalogue
 • Latest Catalogue